Psí známka tagID™ Lucky

Identifikační psí známka, která necinká, je odolná vůči vodě a poškrábání.

Detailní popis

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
22.7.2024 22.7.2024 22.7.2024 22.7.2024 22.7.2024 22.7.2024 22.7.2024 22.7.2024 22.7.2024 22.7.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Vyrobíme do 3 dnů Zvolte variantu
399 Kč 330 Kč bez DPH
Kategorie: Psí známky
#sizes_table#: hidden

Psí známka BARICO tagID™ Lucky

Inovativní známka pro psa, kterou lze personalizovat vlastním textem dle svých představ. Je vyrobená z netoxického 100% silikonu, který je velmi lehký, při otěru s jinými částmi psí výbavy se nepoškrábe a nevydává žádný zvuk. Známka je navíc odolná vůči vodě, korozi, mrazu nebo slunečnímu záření.

Zadní strana známky

Slouží pro uvedení tel. čísla nebo jiných důležitých informací (např. zdravotního stavu psa). Lze využít až 4 řádky textu o maximální délce 17 znaků na řádek. Pokud nevyužijete maximální počet řádků, automaticky je zarovnáváme na střed známky.

Vaší představivosti se meze nekladou. Známka má však primárně sloužit pro případného nálezce zaběhnutého pejska, a proto doporučujeme uvést kontakt na páníčka. U tel. čísla nezapomeňte na předvolbu v případě, že byste cestovali za hranice.

Pokud si s vyplněním nevíte rady, připravili jsme pro vás bezva formulace, kterými se můžete inspirovat.

Nejčastější dotazy

Je známka opravdu odolná?

Odolnost známky jsme testovali silným mrazem nebo vystavením vysokým teplotám pod slunečním zářením. Povrch silikonového materiálu po určitém čase používání více zjemní, známka si však stále zachovává svůj původní vzhled a vlastnosti. 

Neutrhne se úchyt při zatažení?

Úchyt, který drží kovový kroužek, je silně vyztužen a není ho možné běžnou silou při zatažení utrhnout. Při procházkách nebo psím dovádění se ztráty známky nemusíte obávat.

V žádném případě však za kovový kroužek neupínejte karabinu vodítka! Kroužek se může vlivem síly vodítka zdeformovat a poškodit známku. Aby nedošlo k nechtěnému upnutí, doporučujeme využít jiné místo na obojku nebo postroji, než je polokroužek pro upnutí vodítka. U našich obojků lze zvolit možnost došití malého polokroužku pro známku.

Pozor na výměnu kroužku nebo upevnění kroužku k obojku! Ostré hrany kovových kroužků při nedostatečném rozevření mohou silikonový materiál proříznout. Manipulaci s kovovým kroužkem je vždy nutné provádět opatrně.

Jak se o známku starat?

Známka nepotřebuje žádnou speciální péči. V případě, že se vám zašpiní, stačí ji očistit mýdlovou vodou a jemným kartáčkem. 

Při praní obojku v automatické pračce doporučujeme známku sundat. I když je známka velice odolná, silné mechanické a chemické působení během praní může známku nenávratně poškodit.

Neošoupe se text na známce?

Vzor nebo text je stálý po celou dobu životnosti známky, jelikož je vygravírován hluboko do materiálu, který se dále nijak neodírá nebo nedrolí. 

Co dělat, když pes známku pozře?

Samotná známka je pro pejska netoxická, avšak při spolknutí nebo rozkousání známky mohou hrozit jiné zdravotní komplikace. V takovém případě vyhledejte veterinárního lékaře.

Pokud máte pejska kousače, který nenechá nic bez povšimnutí, doporučujeme známku bez přítomnosti člověka sundávat z krku nebo obojku, aby nedošlo k poškození nebo pozření známky.

Je možný vlastní motiv?

Možnost personalizace známky vlastním motivem prozatím nenabízíme. 

Vrácení známky

Personalizace známky je nenávratná úprava zboží na míru. Takové zboží je dále neprodejné, a proto ho nelze vrátit!
5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MR Avatar autora | 28.3.2024
Známka je moc krásná a naší šarpejce sluší. Text vtipný:) Uvidíme jak dlouho vydrží..
5
MV Avatar autora | 28.3.2024
Známka je moc krásná, super možnost většího textu na zadní stranu.
5
AZ Avatar autora | 24.1.2024
Moc pěkná známka, která je lehká a necinká. Mám zatím krátce, takže životnost ohodnotit nemohu.
5
PV Avatar autora | 10.12.2023
Super produkt, ideální velikost, všechny informace, necinká a sluší
5
MH Avatar autora | 4.8.2023
Nadmíru spokojená ! Známka nádherná, vypadá kvalitní. Určitě objednám i obojek a vodítko
5
A Avatar autora | 3.8.2023
Známka je za mně super, je lehká, design moc pěkný a čitelný, pejskovi to nevadí ačkoli je menší cca 6kg. Doprava super do 2. dne bylo doma. Doporučuji
5
J Avatar autora | 21.7.2023
Velmi hezké známky, pes i kůň jsou spokojeni 😉
Zpět do obchodu