Náš příběh

Nevinný začátek

V březnu roku 2020, kdy u nás propukla pandemie koronaviru, jsem chtěla jako zdravotní sestra pomoci při nedostatku zdravotnického materiálu. Koupila jsem si první obyčejný šicí stroj a bez předchozích zkušeností jsem se pomocí návodů na internetu pustila do šití roušek pro své kolegy, kamarády a rodinu. S každou další ušitou rouškou jsem své dovednosti zlepšovala, avšak v létě pandemie ustoupila a roušek již bylo dostatek. Šicí stroj byl uklizen do skříně.

Náš příběh
Náš příběh

První obojek

O pár měsíců později jsem hledala nový psí obojek pro našeho zlatého retrívra, ale nedokázala jsem si vybrat z nabídky všemožných e-shopů. Nenašla jsem obojek v dostatečné šířce, požadovaném vzhledu s přepínacím vodítkem se stejným vzorem a rychlým dodáním. Obchody zůstaly díky Covidu zavřené a nezbylo mi nic jiného, než oprášit šicí stroj ze skříně. Po prvních pár pokusech měl náš Bary konečně nový obojek, který se zalíbil nejen rodině a přátelům, ale i širšímu okolí, které začalo poptávat mé výrobky.

Založení značky

S neustávající poptávkou jsme se s přítelem Honzou na začátku roku 2021 rozhodli nabídnout mé výrobky i všem ostatním. Slovo dalo slovo a během tří měsíců se zrodilo BARICO. Po mnohých investicích do profesionálních šicích potřeb, materiálů, výrobních a skladovacích prostor se nám v dubnu podařilo spustit e-shop s prvními produkty. Do konce téhož roku jsme zvládli odeslat tisíce produktů, které pro vás zpracováváme dnem i nocí, tak aby dorazily na krk vašeho mazlíčka co nejdříve.

Náš příběh

Doufáme, že se vám naše bohatá nabídka bude líbit a vyberete si produkt takový, jaký jsem hledala já na začátku našeho příběhu. 

S pozdravem Verča a Honza ❤️

Zpět do obchodu