Náš příběh

V březnu roku 2020, kdy u nás propukla pandemie koronaviru, jsem chtěla jako zdravotní sestra pomoci při nedostatku zdravotnického materiálu. Koupila jsem si první obyčejný šicí stroj a bez předchozích zkušeností jsem se pomocí návodů na internetu pustila do šití roušek pro své kolegy, kamarády a rodinu. S každou další ušitou rouškou jsem své dovednosti zlepšovala, avšak v létě pandemie ustoupila a roušek již bylo dostatek. Šicí stroj byl tak uklizen do skříně.

naspribeh1_1

O pár měsíců později jsem hledala nový psí obojek pro našeho zlatého retrívra, ale nedokázala jsem si vybrat z nabídky všemožných e-shopů. Nenašla jsem obojek v dostatečné šířce, požadovaném vzhledu s přepínacím vodítkem se stejným vzorem a rychlým dodáním. Obchody zůstaly díky Covidu zavřené a nezbylo mi nic jiného, než oprášit šicí stroj ze skříně. Po prvních pár pokusech měl náš Bary konečně nový obojek, který se zalíbil nejen rodině a přátelům, ale i širšímu okolí, které začalo poptávat mé výrobky.

S neustávající poptávkou jsme se s přítelem Honzou na začátku roku 2021 rozhodli nabídnou mé výrobky i všem ostatním. Slovo dalo slovo a během tří měsíců se zrodilo BARICO. Po mnohých investicích do profesionálních šicích potřeb, materiálů, výrobních a skladovacích prostor se nám v dubnu podařilo spustit e-shop s prvními produkty. Do konce téhož roku jsme zvládli odeslat přes 300 objednávek s více než 500 produkty, které pro vás zpracováváme dnem i nocí, nehledě na naše hlavní zaměstnání, tak aby naše obojky a vodítka dorazily na krk vašeho mazlíčka co nejdříve. 

naspribeh2_1

Aktuálně nabízíme 10 různých velikostí obojků v 5 šířkách se 3 druhy upínání. Dvě velikosti klasických vodítek a přepínací vodítka, které můžete spojit do setu s obojky, nebo nakombinovat dle libosti v 20 různých vzorech. Naši nabídku se stále snažíme rozšiřovat o další vzory a produkty. 

Doufáme, že se vám naše bohatá nabídka bude líbit a vyberete si produkt takový, jaký jsem hledala já na začátku našeho příběhu. 

S pozdravem Verča a Honza ❤️

x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení