Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1453 hodnocení
5
1439x
4
5x
3
2x
2
5x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
VR
Václava Razýmová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.8.2023
MP
Michaela Prášková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.8.2023
LN
Lenka Nováková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.8.2023
KH
Kateřina Hošková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.8.2023
NK
Nikola Kalenská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.8.2023
Pevné, krásné barvy a fenám moc sluší. Rychlé dodání je obrovský bonus. Za nás určitě doporučuji.!
VV
Václav Vaňousek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.8.2023
super
KH
Kateřina Hošková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.8.2023
Velká spokojenost. Obojek i vodítka krásné.
S
SaBa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.8.2023
Skvela komunikace ohledne overeni velikosti obojku, rychle dodani, pekne zabaleno (plus za absenci plastu v baleni, krasna ukazka toho, ze to jde delat i jinak ;-)). Obojek precizne zpracovany, bez "skrabavych" niti a svu, pes je konecne spokojen a nedrbe se. Znamka moc povedena, v kombinaci s obojkem skvele duo.
DM
Dipoldová Markéta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.8.2023
Super, rychlé dodání spokojenost. (Čísla mohly být větší)
MB
Michaela Břečková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.8.2023
DM
Dipoldová Markéta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.8.2023
Super, kvalitní výrobky a rychlé dodáno. Jsem spokojená. Doporučuji
FS
Filip Salinger
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.8.2023
JM
Jan Mácha
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.8.2023
VV
Veronika Vávrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.8.2023
Naprostá spokojenost. Vstřícný přístup, rychlé vyřízení a dodání, podrobné informace a odpovědi na všechny mé otázky během telefonického hovoru. Máme světle růžový obojek a známku, velice krásné provedení a obrovské plus za to, že jde o známku, která konečně necinká. Také extra očko na obojku na známku je super vychytávka. Máme i přepínací černé vodítko a je naprosto skvěle řešené. Doporučuji!!!
TD
Táňa Dvořáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.8.2023
Naprostá spokojenost, objednali jsme obojek červený a mint. Naše Galeta ( maďarský ohař) taky . Moc jí to sluší !
ZV
Zuzana Vesela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.8.2023
LD
Lucie Demelová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.8.2023
ŽN
Žaneta Neuman
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.8.2023
IU
Iveta Ulmanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.8.2023
KESI je kočka s obojkem - německý ovčák, obojek i vodítko jsou z úžasného materiálu - měkoučké, takže příjemné pro ni i pro mě - vodítko. Velice kvalitní ušití a červená je top. Určitě se vrátím k nakoupení - mám ještě maltézáčka Maxíka 🐕. Takže věřím že se vám bude dařit, ochota tlf. a kvalitní zboží.
TV
Tereza Vránová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.8.2023
Jsme velmi spokojeni, za nás nejlepší vodítko na trhu - má dobrou délku a nikde nedře, známka je taky moc hezká.