Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1453 hodnocení
5
1439x
4
5x
3
2x
2
5x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
KO
Kristýna Obšilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.12.2023
Zakoupila jsem dvě necinkající známky s textem dle přání. Za mě jsou opravdu super. Jdou pěkně vidět, veškerý text je dobře čitelný a hlavně otravně necinkají. Klid mám já i mí psi. Dále jsem zakoupila obojek v reflexní barvě, který jsme zatím vytáhli jen jednou, ale osvědčil se - oceňuji samostatné očko na psí známku, obojek jde krásně vidět, reflexní barva je opravdu zářivá a můj pes se hned při první procházce s novým obojkem rozhodl zkusmo otestovat jeho pevnost, když se do něj pořádně opřel, aby si mohl zahulákat na jiného psa a že to byla opravdu síla. Že obojek takový nápor vydrží mi bylo jasné. Ale zajímalo mě, jestli se nevytáhne co do velikosti. Nevytáhl. Krásně držel tak, jak jsem jej doma nastavila. Je z měkkého materiálu, takže psa ani netlačí. Za mě celková spokojenost s eshopem i s produkty. :-)
MH
Marie Horáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.12.2023
PŠ
Pavel Šlajchrt
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.12.2023
RŠ
Radek Šerý
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.12.2023
H
Hana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.12.2023
Jsem naprosto nadsena ! Nejen krasne a kvalitni zbozi ( znamek mame nekolik, obojek i voditka ) . Ale co me ohromilo, je komunikace obchodu ohledne velikosti obojku, ouska na znamku, posleze ohledne slouceni objednavek. Mila vstricna komunikace, snaha vyhovet, z hovoru je znat skutecny zajem. Jsem vazne mile prekvapena a obchod i produkty vrele doporucuji. 10 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
JD
Jana Divišová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.12.2023
Moc spokojená, i když má obchod sdělení, že v tomto předvánočním období trvat delší dobu kvůli více objednávkám. A že jsem objednávku učinila v pátek v deset večer. Jsem měla věci pro naší fenku doma už ve čtvrtek. Komunikace super, na stránkách vše krásně vysvětleno jaké velikosti obojků a vodítek pořídit a mají spoustu krásných věcí.
PV
Petr Vališ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.12.2023
ŠL
Šimon Lisa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.12.2023
JF
Jan Filip
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.12.2023
I
ida
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2023
Jsem nadšená. Hlavně oceňuji, že známky necinkají. A jsou strašně lehounké. Krásně zabaleno! Pejsani se chlubí kudy chodí :-)Perfektní spolupráce! Moc děkuji :-)
GS
Gabriela Svobodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2023
Vše na jedničku.
JT
Jaroslava Těsnohlídková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2023
MR
Martina Radikovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2023
S radostí doporučuji 👍
DS
Denisa Součková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.11.2023
LČ
Lucie Čechová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.11.2023
Naprosta spokojenost. Na prosbu nahled znamky emailem. Rychle zpracovani i doruceni objednavky. Znamka vypada super, je krasne lehoucka. Pejsek ji prijal bez problemu :)
AK
Alena Kadlecová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2023
Naprosto perfektní a hlavně vstřícná komunikace. Jsem nadšená s jakým přístupem se mi snažili vyhovět. Vodítka, obojky, známky - vše velmi kvalitní provedení. Je vidět, že je ušito s láskou . Prostě SUPER. Moc děkuji.
MU
Monika Urbančíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2023
Dobrý den, chtěla bych moc pochválit servis. A milý přístup. Dokonce mi po zaslání objednávky paní z Barica volala abychom si potvrdily velikost obojku. Zadala jsem si né úplně standartní velikost/šířku. Společně prokonzultovali ověřili správnost měření. Obojek sedí, a známka už je jen třešničkou na dortu ;) moc děkuji a určitě to nebyl poslední nákup. Moc děkuji a přeji spoustu spokojených zákazníku.
GH
Gabriela Hrušková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.11.2023
Produkty jsou kvalitní a pěkné.Objednávka byla rychle vyřízená a náš pejsek už spokojeně užívá 🙂
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2023
Perfektní komunikace, rychle vyřízení. Velmi kvalitní zpracování, krásné balení, prostě TOP👍
M
Maja
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.11.2023
Velmi rychle doručení. Krásně zpracované vodítko i známka. Diky