Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1453 hodnocení
5
1439x
4
5x
3
2x
2
5x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
JŠ
Jana Špuláková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.4.2024
Velká spokojenost s vodítkem na míru. Velmi pohodlné.
MB
Michal Bernat
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.4.2024
BF
Barbora Fousková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2024
KF
Klára Fišerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.3.2024
PK
Petra Kubisová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.3.2024
S e-shopem jsme nadmíru spokojeni. Kvalita produktů a rychlost výroby je TOP 👏👏👏 opět mužeme jen chválit. DĚKUJEME 🥰
H
Hana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.3.2024
S obchodem velká spokojenost, rychlé vyřízení objednávky, obojek i vodítko jsou skvělé
DN
Daniela Nývltová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.3.2024
Objednávala jsem přepínací vodítko a známku - oboje je kvalitně provedené, příjemný materiál a barvy jsou stejné jako na webu.
RŠ
Radek Šerý
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.3.2024
VŽ
Vanda Žabová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.3.2024
LJ
Lucie Jurásková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.3.2024
Známky jsou super, ještě hezčí, než jsem čekala. Máme i obojek a ten je taky krásný. Jen škoda, že už neděláte “psí pivo” 🙂
ZK
Zdeňka Kinská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.3.2024
LB
Lucie Bučanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.3.2024
TOP materiál a rychlost doručení 🤩 Jsme velice spokojeni jak s obojkem tak se známkou
AV
Adela Výtisk
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.3.2024
Perfektní
MS
Marcela Saganová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.3.2024
MŘ
Mgr.Jana Řehounková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.3.2024
IP
Ivana Píšová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.3.2024
TS
Tereza Skořepová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.3.2024
Úžasné vodítko, příjemné do ruky.
Velmi rychle dodání
TŠ
Tereza Šoltésová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.3.2024
Rychlě dodání, vodítko jsem si nechala upravit na míru a je skvělé, strašně příjemné do ruky a neřeže 💪
M
Marcela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.3.2024
Krysaříčci jsou spokojení s obojky ve velikosti M. Dobrý obchod a vynikající komunikace. Rychlé dodání. Miláčkům to náramně sluší🐕🐕♥️. Děkujeme
A
Anonymní
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.3.2024