Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1453 hodnocení
5
1439x
4
5x
3
2x
2
5x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
DV
Dominik Vrba
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.5.2024
J
Jajda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.5.2024
Naprosta spokojenost,
jsem na voziku a prepinaci voditko uplne skvely.👩🦼❤️🐶
AH
Ales Hovora
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.5.2024
Psí slečna i panička velká spokojenost.
PK
Pavlína Kreslová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.5.2024
ML
Michal Lexa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.5.2024
Velká spokojenost😄
Produkty velice krásné a kvalitní.
Náše čtyřnohá dáma je velice spokojená😀
JN
Jiří Nedvěd
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.4.2024
5/5 tartanový komplet a můžeme vyrazit na skotské hry 😉👍🏻 kvalitní a příjemné zpracování, hezký vzhled a vše sedí. Radost jak má tak psí 😁
PŠ
Pavel Šefl
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.4.2024
E
Eva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.4.2024
Naprostá spokojenost!
AD
Alena Davidova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.4.2024
RM
Romana Mirvaldová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.4.2024
Chtěla bych moc poděkovat za báječný přístup,ochotu,rady a opravdu bleskurychlé dodání!
Obojek i vodítko jsou moc povedené!Všem ,co váhají,vřele doporučuji,budete spokojení.
BM
Bohumila Molnárová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2024
spokojenost
DK
Dagmar Krásová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.4.2024
***** 👍
M
Michal
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.4.2024
Naprostá spokojenost :)
A
Anonymní
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.4.2024
K
Kristýna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.4.2024
Naprostá spokojenost! V úterý jsme objednali známky a ve čtvrtek už je máme doma. Jsou krásné, moc hezky zpracované. Velké díky!
KA
Klára Adamcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.4.2024
Maximální spokojenost. Zatím jsem objednala jen obojek a skvěle sedí, velmi příjemný materiál. Navíc to byl obojek pro štěňátko, v obchodě mi skvěle poradili, takže malá poroste a obojek jí chvíli vydrží. Rozhodně to nebyl můj poslední nákup.
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2024
Naprostá spokojenost. Na začátku jsem hodně rozmýšlela, zda si obojek koupit, ale nyní jsem ráda, že jsem se rozhodla pro. Na obchod koukám cca 3 měsíce. Poprvé jsem volala abych si upřesnila informace ohledně rozměrů a velmi milá slečna mi ochotně poradila. Objednávku jsem udělala cca po měsíci. Ihned po objednávce mi opět volali z obchodu, aby si opravdu ověřili zadané parametry, a že jsem si podle rozměru vybrala správnou velikost. Dneska mi zboží přišlo a jsem nadšená. Krásně ušité, hezká barva a rozměrově sedí jak ulité. A i Dobbynka je moc spokojená. Děkujeme!
S
Sára
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2024
Známka vypadá krásně, je hezky lehká a vypadá pevně
A
Anonymní
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.4.2024
A
Alexandra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.4.2024
Velmi spokojení, kvalitní obojek s vodítkem nám drží už dva roky a vydržely i x praní v pračce! Pořídili jsme si novou barvu i s TAG ID a ochotná slečna z info linky okamžitě volala, aby se ujistila, že jsem nespletla obvod vs šířku.
Doporučuji!!