Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1453 hodnocení
5
1439x
4
5x
3
2x
2
5x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
TC
Tereza Choulová
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
16.6.2024
Bohužel nám praskla kovová spona na obojku, za cenu 849 Kč bych čekala výrobek kvalitnější. Vodítko při přepnutí na těle není moc komfortní, možná jsme špatně zvolili délku. Nákup proto hodnotíme jako ***, již jsme měli lepší sady, vzhledem k ceně, která není opravdu malá.
B
BARICO
(Administrátor)
19.6.2024
Děkujeme Vám za hodnocení, které nás však velmi mrzí. Pro naše obojky používáme od roku 2022 kovové spony od světového výrobce z USA, které jsou hodnoceny jako jedny z nejkvalitnějších. Jejich konstrukce je dokonce patentovaná. Jako každý jiný produkt mohou mít výrobní vadu nebo může během používání dojít k závadě. V případě, že k takové závadě dojde, jsme připraveni zákazníkům v nejkratší možné době výrobek v rámci záruky nahradit. Neevidujeme od Vás žádnou žádost o reklamaci výrobku a na Vaše jméno nebo e-mail uvedený v této recenzi nebyla u nás provedena žádná objednávka. Tudíž jako jedinou možnost kontaktu s Vámi máme uvedený e-mail, na kterém bohužel nereagujete. Proto Vás prosíme o odpověď na námi zaslanou zprávu, abychom se mohli společně na závadu podívat a výrobek Vám nahradit.
PH
Petra haladová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.6.2024
S vodítkem jsme spokojeni až bude pejsek větší plánujeme reponaci vodítko od stejné značky
AV
Alena Valečková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.6.2024
AU
Alžběta Uhrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.6.2024
AS
Adriana Strnadová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.6.2024
Rychlé dodání, krásné vodítko. Doporučuji.
M
Miška Š.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.6.2024
Rychlé dodání, skvělá komunikace, kvalitní výrobky a krásný vzhled. Naprosto doporučuji!
PV
Petr Vostrovský
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.6.2024
LF
Leona Filipová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.6.2024
Mám úžasnou zkušenost s nákupem. Nedopatřením se mi podařilo objednat klasické vodítko místo přepínacího, a to týden před vyzvedáváním pejska. Následná komunikace ohledně s obchodem byla blesková a vstřícná, výměna vodítka proběhla prakticky hned a bez problémů. Produkty mimochodem vypadají a fungují skvěle. Moc děkuji, brzy objednáme i známku. 😊
DČ
Dana Čmielová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.6.2024
Rychlé dodání krásného obojku i známek. Doporučuji všem.
VP
Veronika Pivoňková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.6.2024
Naprosto perfektní komunikace a rychlé dodání máme od vás dvě vodítka a obojek vše super kvalita 👍👍👍
K
Kristýna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.6.2024
Velmi rychlé dodání a přišel krásný set dlouhého přepínacího vodítka a obojku spolu se známkou ze které jsem nadšená. Byl to první a určitě ne poslední nákup zde. 😊
MK
Markéta Krucká
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.6.2024
První objednávka dlouhého vodítka a obrovská spokojenost, precizně zpracované, krásné vodítko a samozřejmě skvěle se používá.
Páníčci spokojení, psík už méně - nemůže utíkat :) . Rychlé dodání . Mohu jen doporučit!
K
Karla
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.6.2024
T
Terezie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.5.2024
Oceňuji velmi prozákaznický přístup - od e-mailové komunikace, kdy jsem měla k výrobku dotazy až po samotný osobní odběr. Vše proběhlo mile a profesionálně. Samotný výrobek splňuje naše očekávání 🙂
M
Michaela K.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.5.2024
Již v minulosti jsme objednávali sety přepínacích vodítek a obojků a naprostá spokojenost! Nyní jsme neodolali a objednali i známky. Perfektní! Skvělá komunikace a rychlé dodání. Mohu jen doporučit! Díky!
M
Monika O.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.5.2024
Pořídili jsme dva kompletní sety včetně známek (jeden set s přepínacím vodítkem upraveným na míru) a jsme moc spokojení! :) krásné barvy, rychlé zpracování a vše ještě po telefonické domluvě upraveno přesně tak, jak jsme chtěli. Už máme doma dva sety z dřívějška a jsme moc spokojení. Děkujeme!
MŠ
Martin Škoda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.5.2024
VŠ
Veronika Šicnerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.5.2024
Velká spokojenost, špičkový zákaznický servis, skvělý materiál vodítka i obojku, krásný vzor a známka je boží. Děkujeme!
VH
Veronika Herynková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.5.2024
Moc se nam znamka libila. I nas novy clen z ni byl nadseny, ze ji chtel samou laskou sezrat :) Jsme moc spojeni s kvalitou prace a rychlost dodani je take v pohode.
S
SaBa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.5.2024
Krásné zpracování jak obojku, tak známek (už máme několikátou, ať to nemusíme přepínat mezi obojky a postroji). Design obojího sklízí pochvaly! Milá komunikace, rychlost zpracování a dodání na 1*. Balení produktu bez plastu, takže taky palec nahoru. Určitě jsme v tomto obchodě nenakupovali naposledy!