Pivo pro psy

Probiotic Dog Beer je unikátní a psům velice chutné doplňkové krmivo na bázi pivních surovin obohacených o probiotické kultury, prebiotikum a vybrané živiny. Složení zdraví prospěšných breberek a hovězí příchutě dělá z našeho piva neodolatelný psí pamlsek, který každý pejsek musí mít! Můžete ho servírovat samostatně, nebo s ním zalít např. granule. Neobsahuje alkohol, chmel, nebo jiné psům zdraví škodlivé přísady. Suchý stav (polotovar určený k zalití vodou) zajišťuje dlouhou dobu trvanlivosti bez zbytečných konzervantů (éček). 

  • 0% alkoholu
  • bez zbytečných éček 
  • neobsahuje chmel, nebo jiné psům zdraví škodlivé přísady
  • objem láhve 300 ml
  • vyrobeno a schváleno v ČR
  • lze objednat ve výhodném setu 4 ks nebo 12 ks

Naše probiotické pivo pro psy je první a zároveň jediné svého druhu na světě!

#ShowMore#

Sladový výtažek s koncentrovaným hovězím bujónem dodá krmivu vynikající chuť a současně je zdrojem řady vitaminů a minerálů. Pivovarské kvasnice jsou zdrojem komplexu vitamínů skupiny B, proteinů a komplexních aminokyselin. Specifická kombinace půl miliardy dvou přátelských bakterií probiotického kmene Lactobacillus acidophilus a Bacilus coagulans obohacena o rozpustnou probiotickou vlákninu, významně podporuje přátelskou střevní mikroflóru. Zdravá střevní mikroflóra a její integrita střevní sliznice jsou zcela zásadní podmínkou vysoké vitality zvířat.

 

Garance spokojenosti 

Naši mazlíčci, stejně jako lidé, mají rozdílné chutě. Z testování víme, že cca jeden z 20 pejsků psí pivo odmítá, nebo se ho bojí. Často pomůže namočit do piva prst a pejskovi ukázat, že se jedná o chutný pamlsek. V případě, že pivo vašemu mazlíčkovi nezachutná, zbylé neotevřené láhve nám můžete vrátit až do 30 dnů od zakoupení. Budeme ale rádi, když jej darujete např. členům rodiny nebo kamarádům.

pivo pro psy
Novinka Tip
Probiotické pivo pro psy
Ihned k odeslání (> 5 ks)
od 59 Kč
BPDB1
1 položek celkem
x