První letošní novinky

Zima se nám pomalu chýlí ke svému konci, čeká nás krásné jarní počasí a plno procházek s našimi pejsky. V zimě jsme nelenili, pořádně mákli na nových věcech, které vám právě servírujeme!

Nové vzory

Do naší nabídky zařazujeme tři nové designové vzory obojků a vodítek z kolekce FOOD. Jak už název napovídá, jde o pořádně žrádlo! Sushi, maso nebo sladkosti? Který vzor bude váš favorit? ❤️

nové FOOD vzory

Nové velikosti 

V dubnu nás čeká oslava prvního roku naší značky. Za tu dobu jsme stihli od vás nasbírat plno zpětné vazby, na základě které nyní zařazujeme do nabídky novou velikost L+ (30-50 cm) u obojků s kovovou a plastovou sponou. I tak nadále platí, že pokud vám žádná z velikostí nebudete vyhovovat, rádi vám obojek upravíme na míru.

Nové karabiny vodítek

Upravili jsme naší malou karabinu, která je nyní pevnější (pro pejsky až do 13 kg), ale stále si zachovává malé rozměry a nízkou váhu (20g). 

karabiny velikost 2 st

Stěhování 

Tuto novinku sice neuvidíte, nicméně určitě zaznamenáte! Po necelém roce provozu jsme nuceni se přestěhovat do větších výrobních a skladovacích prostor od kterých si slibujeme rychlejší vyřízení vašich objednávek.