Mezinárodní den psů až s 50% slevou!

Mezinárodní den psů letos připadá na sobotu 27.8.2022, který oslavíme společně se slevou až 50% na naše produkty! Udělejte svému mazlíčkovi radost a pořiďte mu něco z naší nabídky s bezva slevou!

Tento rok jsme si pro vás připravili hned dvě akce, které můžete využít!

  • Snažíme se neustále zlepšovat a tím i naše produkty, které prochází postupem času řadou vylepšení, jako je například hezčí prošívání nebo tvar a upínání plastových spon. Abychom zachovali stejnorodost celé produktové řady, tak starší, ale i novější "skladovky" zařazujeme k tomuto významnému dni do kategorie výprodeje zde, kde je naleznete s neuvěřitelnou slevou 50%! 
  • Pro pejsky, kteří se netrefí do velikostí skladovek, nebo chtějí vybrat něco jiného, máme připravený slevový kód DOGDAY pro slevu 25% úplně na vše! Slevový kupón stačí zadat v nákupním košíku. Sleva neplatí na již zlevněné produkty z výprodeje a je aktivní pouze do 28.8.2022, tak neváhejte!

Očekáváme, že nás opět zavalíte hromadou objednávek a proto je nutné počítat s delší dodací dobou mezi 3-7 pracovními dny. Všechny zaplacené objednávky vyřídíme chronologicky, tudíž kdo dříve objedná, ten dříve má! :-)

Užijte si tento psí den na maximum! 

Mezin%C3%A1rodn%C3%AD%20den%20ps%C5%AF%20ko%C5%A1%C3%ADk