Dovolená

Po roce a půl nepřetržité práce si na chvíli bereme dovolenou. Jak budeme fungovat? 

V období od 20.6. do 27.6.2022 nepracujeme, najdete nás na pláži odpočívat, tak abychom nabrali potřebné síly na naše další novinky. :-)

Provoz e-shopu a objednávkový proces nebude nijak omezen, zboží si můžete běžně objednat, jen objednávkám provedeným od čtvrtku 16.6. se budeme věnovat až 28.6.2022! Vzhledem k tomu, že během týdne na nic nešáhneme, očekáváme, že po návratu budeme zahlceni a nebudeme stíhat. O termínu dodání budeme každého individuálně informovat do e-mailu uvedeného v objednávce. Vše se ale budeme snažit ušít, zabalit a odeslat co nejdříve to bude možné!

Taktéž nebudeme schopni vyřídit případné vratky nebo reklamace, kterým se budeme věnovat ihned po návratu. Veškerou komunikaci s námi v tomto období směřujte na naše sociální sítě nebo e-mail, kde se v rámci možností budeme snažit odpovědět co nejdříve. Naše tel. číslo nebude dostupné. 

Děkujeme za pochopení.

x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení